İnsan Kaynakları politikamızı; İnsan odaklı yaklaşımımız ile doğru kişileri doğru işe yerleştirmek, Firmamız içerisinde yüksek potansiyelleri seçmek, hem kişisel hem mesleki açıdan gelişimlerini sağlamak, performans yönetim sistemi ile kişisel performanslarını değerlendirerek kariyer planlaması yapmak ve çalışanlarımız ile uzun vadeli işbirliğimizi sürdürmek olarak tanımlayabiliriz

Diğer prensiplerimiz ise aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır.

  • Her türlü ayrımcılığı engeller, toplumsal cinsiyet eşitliğini destekler ve işe alım faaliyetlerimizi bu bilinçle gerçekleştiririz. Kadınların çalışma hayatına katılımlarının önündeki engelleri kaldırmayı ve %50’sini kadın çalışanlarımızdan oluşturmasını hedefliyoruz.
  • Başarıyı teşvik eden ve ödüllendiren performans sistemleri uygulamaktır.

Şirketimizin başarısı her bir çalışanımızın yaratıcılığına, fikirlerini özgür bir ortamda rahatça ifade edebilmelerine, işlerini severek yapmalarına ve performanslarına bağlıdır. Bu nedenle Performans yönetimine özel bir önem verilmektedir.

Eğitimli ve iyi hazırlanmış, yeniliklere , değişimlere  ve yeni mevzuata açık, kendini ve işlerini geliştirmek için çalışacak bireyleri aramızda görmekten mutluluk duyarız.

İş başvurularınız için özgeçmişinizi ik@isgkilavuzosgb.com adresine gönderebilirsiniz.